Кошик
8 відгуків
ТОВ «МАРС - РЕКЛАМА»
+ 380992340487
+380964030294
+380503841249

Про нас

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК У ПОЛТАВІ

Рекламно - виробниче агенство "Марс" надрукує і виготовить ваше замовлення швидко, якісно і недорого - зателефонуйте нам прямо зараз по вказаному телефону в контактах.

Перейшовши до широкоформатного друку, хотілося б зауважити, що це особливий вид друку, який дозволяє виготовляти будь-які вироби великих розмірів. Область застосування широкоформатного друку велика і з кожним днем ​​вона збільшується - це може бути рекламно-інформаційний банер або розтяжка, або це може бути елемент декору - друк на полотні або УФ друк на акрилі.

У сучасному світі велику конкуренцію, дуже важливо правильно звернути на себе увагу, на допомогу приходять великі, яскраві і барвисті види зовнішньої реклами - банери, розтяжки, вивіски, таблички, покажчики і багато іншого.

Великий банер, який знаходиться біля дороги, або яскрава розтяжка прям посеред дороги, привернуть увагу до вашої компанії, як мінімум 2 рази на день - по дорозі на роботу і по дорозі з роботи. Вивіски, таблички і вказівники, спеціально створені для того, щоб привернути увагу всіх перехожих.

Послуги широкоформатного друку в Полтаві виконуються нашими висококваліфікованими співробітниками на сучасному обладнанні, що гарантує якість готової продукції, незалежно від обсягу необхідної роботи.

Дизайн поліграфії | Розробка дизайну

Крім поліграфічних послуг, рекламно - виробниче агенство "Марс" м.Полтава пропонує дизайн поліграфічної та рекламної продукції будь-якої складності, якщо у вас з'явилася потреба у виготовленні візиток, листівок або брошур, а макета для друку немає, ви можете скористатися послугою розробки дизайну макета: дизайн візиток, дизайн листівок, дизайн брошур, дизайн флаєрів, дизайн календарів і т.д. Перевага створення дизайну саме у нас, полягає в тому, що наші дизайнери створюють макет вже оптимізований під друк,щоб підвищити якість готової продукції, за рахунок використання всього потенціалу фарб друкарського обладнання. Грамотна розробка дизайну допомагає привернути увагу потенційного клієнта, тому довірте розробку макету професійного дизайнера.