Корзина
7 отзывов
ТОВ «МАРС - РЕКЛАМА»
099 23 40 487
096 40 30 294

ФОТОШПАЛЕРИ

Фотошпалери для БУДЬ-ЯКОГО ІНТЕР'ЄРУ

Термін виготовлення 2-3 дні

Втомилися від одноманітних і нудних шпалер? Хочете створити дійсно унікальний, неповторний інтер'єр, від якого будуть у захваті всі гості? Тоді Ви прийшли за адресою!

1) Наші шпалери виготовляються на принтері останнього покоління, друк якого відрізняється більшою яскравістю, чіткістю і реалістичністю зображення.

2) Фарби найекологічніші фарби на сьогоднішній день. На відміну від інших фарб для принтерів, вони не містять розчинників, пари яких небезпечні для здоров'я.

3) Швидкість виготовлення: Ви замовляєте у виробника і отримуєте своє замовлення протягом 2-3 днів.

4) Ви отримуєте за ціною виробника без посередницьких націнок.

5) Ви можете замовити шпалери за індивідуальними розмірами і за індивідуальним ескізом.

Ціна на фотошпалери залежить від матеріалу, на якому вони будуть надруковані і яскравості малюнка.

матеріали:

1. Папір - економний матеріал, коли бюджет огранічен.Свойства: гладка основа, легко клеїти, але не можна мити.

2. Флизелин гарячого тиснення - екологічний матеріал, щільністю 310 гр \ м. Властивості: посилений захист від подряпин, легко клеїти, можна протирати вологою губкою, яскраві кольори, стики непомітні.

Фактура "Пісок" Фактура "Паморозь" Фактура "Штукатурка"

4. Плівки - ідеально для дверей, стекол і всіх гладких поверхонь. Властивості: можна мити, для обклеювання потрібен досвід, не можна клеїти на штукатурку.

5. Полотно синтетичний і натуральний - натуральні шпалери, який демонструють розкішне елегантне тиснення і матовий відтінок, мають високу міцність і глибокої передачею кольору. Важкий матеріал, для обклеювання потрібен досвід.

Реальний колір може незначно відрізняться від кольору на моніторі Вашого пристрою через різної передачі кольору дисплеїв.

 

1 2